3 yaşındaki minik kız tabutta canlandı!

REKLAMLAR
3 yaşındaki minik kız tabutta canlandı!
  • 08.03.2015
REKLAMLAR

Güney Filipinler’deki Zamboanga del Sur kenti hastanesinde doktorların öldü dediği 3 yaşındaki kız, cenazesinde canlandı.

Filipinler’in Zamboanga del Sur kentinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Cenaze töreni yapılan 3 yaşındaki kız çocuğu birden bire tabutta canlandı.

DOKTORLARIN ÖLDÜ DEDİĞİ MİNİK KIZ TABUTTA DİRİLDİ

Geçtiğimiz cuma günü ailesinin aşırı ateş şikayetiyle Zamboanga hastanesine getirdiği adı açıklanmayan kız çocuğu doktorlar tarafından “klinik olarak öldü” ilan edildi. Ertesi Sabah anne ve babası minik kızları için Aurora’da cenaze töreni düzenledi.

TABUTTA BAŞINI OYNATTI

Akrabaların hazır bulunduğu cenaze töreninde yakınlardan birisi minik kızın tabutta başını oynattığını farketti. İnanılmaz o anı cenaze törenine katılan akrabalardan birisi cep telefonuyla kaydetti. Ve sosyal medyada paylaştı.


Filipin Star’ın haberine göre cenazesinde dirilen minik kız halen komada ve ailesi onu tedavisi için daha iyi bir hastaneye yatırdı.

REKLAMLAR
Chrome kullananlara kötü haber!
Chrome’daki açık yüzünden binlerce kullanıcının bilgileri çalındı..
Beni diskalifiye ettireni hastanelik edeceğim
Survivоr All Stаr уаrışmасısı Turаbi, rаkiplеrinе gözаdаğı vеrdi.
“Saimbeyli Mavisi” kelebeği yeniden ortaya çıktı
Türkiye’deki birçok kelebek türüne ev sahipliği yapan Adana’nın Saimbeyli ilçesinden adını alan “Saimbeyli mavisi” kelebeği, 20 yıl sonra yeniden gözlendi…
ŞOK! 92 yaşındaki kadın tabutunda canlandı
Almanya’nın Gelsenkirchen kentinde öldü sanılan 92 yaşındaki bir kadın cenaze işleri binasında tabutta uyandı. Kentin Hassel semtindeki bir yaşlılar yurdunda...
Aldığı ikinci el koltuğun içinden bakın ne çıktı
ABD’nin New York şehrinde 3 arkadaş, 20 dolara satın aldıkları ikinci el koltuğun içerisinde 40 bin dolar olduğunu fark edince,...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ