Bu videoyu sonuna kadar kimse izleyemiyor!

REKLAMLAR
Bu videoyu sonuna kadar kimse izleyemiyor!
  • 28.02.2015
REKLAMLAR

Ekranların fenomen programı Bu Tarz Benim yarışmasında gün geçmiyor ki yeni bir kavga yaşanmasın. Ayşegül ve Özlem de sık sık birbirleriyle kavga eden yarışmacıların başında gelmekte.

Peki ya bu kavgaların ses tonu biraz daha kalın ve yavaş olsaydı? Bakalım siz de bu videoyu sonuna kadar izlemeye dayanabilecek misiniz?

Geçtiğimiz programlarda yaşanan, yarışmacılardan Ayşegül Doğan ve Özlem Özden arısındaki laf dalaşı da epey konuşulmuştu. Hatta tartışma sonrasında Ayşegül’ün sinirleri çok bozulmuş ve gözyaşlarını tutamayıp ağlamaya başlamıştı. Özlem ise ne olduğuna bir anlam verememişti.

Sosyal medyada paylaşılan bu videoda ise aynı tartışmayı farklı bir versiyonla izliyoruz. İzleyicilerin en çok yaptığı yorum da videoyu sonuna kadar kapatmadan seyretmenin çok zor olduğu.

İŞTE O VİDEO

Küçük bir butik sahibi olan ve mesleği gereği kendini diğer yarışmacılardan bir adım önde gören Ayşegül Melisa Doğan, kendisinde en çok beğendiği yerin yüzü olduğunu söylüyor. Büyük ödül olan 100 bin lirayı kazanırsa işlerini büyütmek isteyen Ayşegül, terazi burcu. 1.70 metre boyunda olan yarışmacı 52 kilogram ağırlığında. 22 yaşında olan Ayşegül Melisa Doğan, Bu Tarz Benim yarışmasının iddialı isimlerinden.

100 bin liralık büyük ödüle ulaşmak için birbirleriyle yarışan ve aynı zamanda jüri üyelerinden yıldızları toplamak için çaba harcayan yarışmacılar, günden güne artan stres ve gerginlikle de mücadele etmek zorunda kalıyorlar.

Bu Tarz Benim yarışmasında, diğer yarışmacılar ile yaşadığı polemikler ile gündeme gelen Özlem Özden 33 yaşında. Kamu Yönetimi mezunu olan Özden iddialı olduğunu ve yarışmayı kazanırsa film çekmek istediğini söylüyor.

REKLAMLAR
Chrome kullananlara kötü haber!
Chrome’daki açık yüzünden binlerce kullanıcının bilgileri çalındı..
Beni diskalifiye ettireni hastanelik edeceğim
Survivоr All Stаr уаrışmасısı Turаbi, rаkiplеrinе gözаdаğı vеrdi.
“Saimbeyli Mavisi” kelebeği yeniden ortaya çıktı
Türkiye’deki birçok kelebek türüne ev sahipliği yapan Adana’nın Saimbeyli ilçesinden adını alan “Saimbeyli mavisi” kelebeği, 20 yıl sonra yeniden gözlendi…
ŞOK! 92 yaşındaki kadın tabutunda canlandı
Almanya’nın Gelsenkirchen kentinde öldü sanılan 92 yaşındaki bir kadın cenaze işleri binasında tabutta uyandı. Kentin Hassel semtindeki bir yaşlılar yurdunda...
Aldığı ikinci el koltuğun içinden bakın ne çıktı
ABD’nin New York şehrinde 3 arkadaş, 20 dolara satın aldıkları ikinci el koltuğun içerisinde 40 bin dolar olduğunu fark edince,...
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. 909090 diyor ki:

    Ben izledim nesi varmis video nun ki …

YORUM YAZ