Erkek arkadaşı öyle bir hediye aldı ki…

REKLAMLAR
Erkek arkadaşı öyle bir hediye aldı ki…
  • 13.03.2015
REKLAMLAR

‘Düşünceli’ erkek arkadaş, sevgilisine doğumgünü hediyesi olarak göğüs estetiği satın aldı. Kızın cevabı ise hiç beklemediği bir şekilde geldi.

Mirror gazetesinde yer alan habere göre, Çin’in Zhengzhou şehrinde 26 yaşındaki Wang Chen, sevgilisine yerel bir kozmetik ameliyat kliniğinde randevu aldı. 24 yaşındaki Wen Ting’in bu sürprizden çok hoşlanacağını düşünen Wang, kızı kliniğe götürürken niyetini açıkladı.
Çılgına dönen Wen Ting, Wang’a yumruk atıp kasıklarına tekme attı. Hayatında hiç bu kadar aşağılanmadığını söyleyen genç kız, erkek arkadaşına eğer göğüslerini beğenmiyorsa defolup gidebileceğini söyledikten sonra onu terk etti.

Wang’ın kız arkadaşının reaksiyonunu çekmesini söylediği arkadaş Pal Li Wu ise, kızın olayı anladıktan sonra çıldırdığını söyledi. Li Wu, Wang’ın kız arkadaşından özür dilediğini, kızın göğüslerini beğendiğini ancak kızın daha büyük göğüslere sahip olmak istediğini düşündüğünü söylediğini ifade etti. Bu açıklamadan sonra çileden çıkan Wen Ting, erkek arkadaşının kasıklarına tekme attı.

Erkek arkadaş ise, kızın gerçekten hediyeyi beğeneceğini düşündüğünü ve artık onunla birlikte olmak istemediğini söylediğini açıkladı. Yılmayan Wang, kız arkadaşını geri kazanmak için yeni bir plan yapacağını söyledi.
--1378336

REKLAMLAR
Chrome kullananlara kötü haber!
Chrome’daki açık yüzünden binlerce kullanıcının bilgileri çalındı..
Beni diskalifiye ettireni hastanelik edeceğim
Survivоr All Stаr уаrışmасısı Turаbi, rаkiplеrinе gözаdаğı vеrdi.
“Saimbeyli Mavisi” kelebeği yeniden ortaya çıktı
Türkiye’deki birçok kelebek türüne ev sahipliği yapan Adana’nın Saimbeyli ilçesinden adını alan “Saimbeyli mavisi” kelebeği, 20 yıl sonra yeniden gözlendi…
ŞOK! 92 yaşındaki kadın tabutunda canlandı
Almanya’nın Gelsenkirchen kentinde öldü sanılan 92 yaşındaki bir kadın cenaze işleri binasında tabutta uyandı. Kentin Hassel semtindeki bir yaşlılar yurdunda...
Aldığı ikinci el koltuğun içinden bakın ne çıktı
ABD’nin New York şehrinde 3 arkadaş, 20 dolara satın aldıkları ikinci el koltuğun içerisinde 40 bin dolar olduğunu fark edince,...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ