Mali ile Tanju Çolak arasında ”Top” polemiği

REKLAMLAR
Mali ile Tanju Çolak arasında ”Top” polemiği
  • 29.01.2015
REKLAMLAR

Mesut Yar’ın programına konuk olan Tanju Çolak ile Mehmet Ali Erbil arasında ilginç diyaloglar yaşandı. Tanju Çolak, seçimlerde milletvekili olmak istediğini de söyledi.

2011 genel seçimlerinde AK Parti’den milltevekili aday adayı olan ancak, aday gösterilmeyen Tanju Çolak bu dönem de aday adayı olacağını açıkladı.

“BİZDEN DAHA MI ÜSTÜNLER”
Politikadan vazgeçmediğini söyleyen Tanju Çolak “Politikaya devam edeceğim. Bir de biz gidelim ne var. Niye bizden gitmesin. Oradakiler bizden daha mı üstünler. Biz niye olmayalım orada” dedi.

“VEKİL OLMAK İSTİYORUM”
Mesut Yar’ın “Bu önümüzdeki seçimlerde olur mu bu iş?” sorusuna ise Tanju Çolak “Olacak. Olmak istiyorum. İstiyorum, düşünüyorum” diye yanıt verdi.

TANJU ÇOLAK İLE MALİ’NİN ATIŞMASI
Erbil’in “Tanju bey toplara nasıl vurulur, şuraya üç top koysam…” sözünün üzerine, Çolak “Ama ortasında sen olacaksın topların” dedi.

Kaynak: internethaber

REKLAMLAR
Chrome kullananlara kötü haber!
Chrome’daki açık yüzünden binlerce kullanıcının bilgileri çalındı..
Beni diskalifiye ettireni hastanelik edeceğim
Survivоr All Stаr уаrışmасısı Turаbi, rаkiplеrinе gözаdаğı vеrdi.
“Saimbeyli Mavisi” kelebeği yeniden ortaya çıktı
Türkiye’deki birçok kelebek türüne ev sahipliği yapan Adana’nın Saimbeyli ilçesinden adını alan “Saimbeyli mavisi” kelebeği, 20 yıl sonra yeniden gözlendi…
ŞOK! 92 yaşındaki kadın tabutunda canlandı
Almanya’nın Gelsenkirchen kentinde öldü sanılan 92 yaşındaki bir kadın cenaze işleri binasında tabutta uyandı. Kentin Hassel semtindeki bir yaşlılar yurdunda...
Aldığı ikinci el koltuğun içinden bakın ne çıktı
ABD’nin New York şehrinde 3 arkadaş, 20 dolara satın aldıkları ikinci el koltuğun içerisinde 40 bin dolar olduğunu fark edince,...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ