TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak?

26-27 Kasım TEOG sonuçları, 13-14 Aralık TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak?

REKLAMLAR
TEOG sonuçları ne zaman açıklanacak?
  • 31.12.2014
REKLAMLAR

MEB tarafından bu yıl düzenlenen TEOG sınav sonuçları için öğrenciler merakla internet başında arama yapıyorlar. 26-27 Kasım TEOG sonuçları ve 13-14 Aralık TEOG sonuçları için henüz bir açıklama yapılmadı.

MEB 8. sınıf TEOG sınav sonuçları geçen yıl yapılan sınava bakıldığında Ocak ayı içinde açıklanacağı iddia ediliyor.TEOG sınav sonuçları için arama yapan öğrenciler bu yıl TEOG sonuçlarını e okul üzerinden öğrenebilecekler.

TEOG sınav sonuçları açıklanır açıklanmaz öğrencilerin not sistemine otomatik olarak yüklenecek. TEOG sonuçları ile ilgili bir belge evlere gönderilmeyecek. TEOG sınav sonuçları e okul sisteminde açıklacağı gibi MEB resmi sitesi olan meb.gov.tr adresinde de duyurulacaktır.

TEOG 8. sınıf sınav sonuçlarına ulaşmak isteyenler E Okul sistemine giriş yaparak TC Kimlik numarası ile rahatlıkla sonuçlarına ulaşabilecekler.

TEOG sınav sonuçları için artık geri sayım başladı. 2015 yılının ilk günlerinde belli olacağı iddia edilen TEOG sonuçları açıklanır açıklanmaz eş zamanlı olarak trthaber.com adresinin ana sayfasından aktif linkler verilerek öğrenebileceksiniz.

TEOG SONUÇLARI E OKUL’DA

Yeni teknoloji ile birlikte TEOG sonuçları artık e okul sistemiyle öğrenebilecek. Öğrenciler TEOG sınav sonuçları için e okul resmi sitesine girerek e okul teog sınav sonuçlarını rahatlıkla sorgulayabilecekler.

E OKUL RESMİ SİTESİ İÇİN TIKLAYINIZ

e-Okul Android Uygulaması İçin Tıklayınız

e-Okul IOS Uygulaması İçin Tıklayınız

REKLAMLAR
Chrome kullananlara kötü haber!
Chrome’daki açık yüzünden binlerce kullanıcının bilgileri çalındı..
Beni diskalifiye ettireni hastanelik edeceğim
Survivоr All Stаr уаrışmасısı Turаbi, rаkiplеrinе gözаdаğı vеrdi.
“Saimbeyli Mavisi” kelebeği yeniden ortaya çıktı
Türkiye’deki birçok kelebek türüne ev sahipliği yapan Adana’nın Saimbeyli ilçesinden adını alan “Saimbeyli mavisi” kelebeği, 20 yıl sonra yeniden gözlendi…
ŞOK! 92 yaşındaki kadın tabutunda canlandı
Almanya’nın Gelsenkirchen kentinde öldü sanılan 92 yaşındaki bir kadın cenaze işleri binasında tabutta uyandı. Kentin Hassel semtindeki bir yaşlılar yurdunda...
Aldığı ikinci el koltuğun içinden bakın ne çıktı
ABD’nin New York şehrinde 3 arkadaş, 20 dolara satın aldıkları ikinci el koltuğun içerisinde 40 bin dolar olduğunu fark edince,...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ